Nieruchomości

Sprawni negocjatorzy mogą zyskać od wynajmujących wiele korzyści

Rynek najmu to gra popytu i podaży. Wynajmujący mogą liczyć na wakacje czynszowe, pokrycie kosztów wykończenia i wyposażenia swoich pomieszczeń.

Wnętrze Galerii Galaxy z portfela EPP.

Foto: materiały prasowe

Biuro w warszawskiej Hali Koszyki z portfela Globalworth Poland.

Foto: materiały prasowe

Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce cały czas rośnie. Popyt na biura przewyższa podaż, deweloperzy magazynowi także próbują sprostać zapotrzebowaniu, ciągle przybywa obiektów handlowych.

Co na rozgrzanym rynku mogą ugrać najemcy szukający nowej siedziby lub przygotowujący się do podpisywania umów na nowy okres?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.