REKLAMA
REKLAMA

Nieruchomości

Sprawni negocjatorzy mogą zyskać od wynajmujących wiele korzyści

Rynek najmu to gra popytu i podaży. Wynajmujący mogą liczyć na wakacje czynszowe, pokrycie kosztów wykończenia i wyposażenia swoich pomieszczeń.

Wnętrze Galerii Galaxy z portfela EPP.

Foto: materiały prasowe

Biuro w warszawskiej Hali Koszyki z portfela Globalworth Poland.

Foto: materiały prasowe

Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce cały czas rośnie. Popyt na biura przewyższa podaż, deweloperzy magazynowi także próbują sprostać zapotrzebowaniu, ciągle przybywa obiektów handlowych.

Co na rozgrzanym rynku mogą ugrać najemcy szukający nowej siedziby lub przygotowujący się do podpisywania umów na nowy okres?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA