REKLAMA
REKLAMA

Medycyna i zdrowie

Cezary Kozanecki, prezes Synektik: Apetyt na międzynarodowy sukces

WYWIAD | Cezary Kozanecki z prezesem zarządu spółki biotechnologicznej Synektik rozmawia Grzegorz Burtan

Cezary Kozanecki, prezes zarządu spółki biotechnologicznej Synektik

Foto: materiały prasowe

W czerwcu GPW uruchomiła nowy indeks WIGtech zrzeszający spółki z nowoczesnych technologii. W jego składzie znalazł się Synektik. Jesteście zadowoleni?

Oczywiście. Liczymy, że ujęcie w indeksie przybliży spółkę i nasz model biznesowy szerszemu gronu inwestorów i będzie stymulował zainteresowanie analityków oraz komentatorów. Na wielu rozwiniętych rynkach podobne indeksy funkcjonują od lat. Ułatwiają one inwestorom wyszukiwanie spółek z dużym potencjałem wzrostu przy założeniu sukcesu komercjalizacji prac badawczo-rozwojowych, a także internacjonalizacji opracowanych i wdrożonych technologii.

Wśród spółek WIGtechu mamy takie branże, jak biotechnologia, telekomunikacja, nowe technologie, medycyna, gry czy informatyka. A Synektik w ostatnim czasie dość mocno kojarzy się z robotami da Vinci, które dystrybuuje. Jak to się ma do firm tworzących nowoczesne technologie?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do serwisu parkiet.com
    Otrzymujesz dostęp do serwisu www.parkiet.com:
  • sekcje „Wiadomości, Fundusze inwestycyjne, Analiza Techniczna, Kryptowaluty oraz Notowania”,
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
Kup teraz

Powi�zane artyku�y

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA