REKLAMA
REKLAMA

Medycyna i zdrowie

Pharmena: Polska substancja testowana w USA

Nadchodzące miesiące to dla biotechnologicznej firmy czas na promowanie nowych produktów z segmentu suplementów diety. Nie tylko w kraju, ale i w Europie.

Konrad Palka, prezes Pharmeny.

Foto: materiały prasowe

Pod koniec zeszłego miesiąca Pharmena zakończyła publiczną ofertę akcji serii E, pozyskując ponad 13 mln zł. Inwestorzy złożyli zapisy na 2,19 mln z 2,64 mln oferowanych papierów, a cena emisyjna wyniosła 6 zł.

– Środki z emisji zostaną przeznaczone przede wszystkim na wprowadzenie do sprzedaży w Polsce i Europie suplementów diety pod marką Menavitin. W najbliższym kwartale będziemy skupiać się na rozwoju oferty produktowej suplementów diety w ramach nowej marki – mówi „Parkietowi" Konrad Palka, prezes Pharmeny. – Rozpoczęliśmy w tym zakresie działania promocyjno-sprzedażowe. Nowe produkty zostaną również wprowadzone do sprzedaży w Niemczech – dodaje.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA