Inwestycje

Inwestorzy indywidualni bohaterami Narodowego

W Warszawie rozpoczęło się I Forum Finansów i Inwestycji organizowane przez SII. Nie mogło zabraknąć „Parkietu", który dla inwestorów indywidualnych jest głównym źródłem informacji.

Od lewej: Maciej Trybuchowski (KDPW), Izabela Olszewska (GPW), Marcin Obroniecki (MF), Jarosław Dominiak (SII), Paweł Borys (PFR) oraz Tomasz Prusek (Fundacja Przyjazny Kraj).

Foto: Archiwum, Przemysław Tychmanowicz

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych przyzwyczaiło rynek do cyklicznych spotkań inwestorów, które zazwyczaj w czerwcu odbywają się w górskiej scenerii. Tym razem jednak SII zawitało do Warszawy, gdzie na Stadionie Narodowym zorganizowało pierwszą edycję Forum Finansów i Inwestycji. Patrząc na zainteresowanie, można zaryzykować stwierdzenie, że raczej nie była to ostatnia odsłona tego wydarzenia. Na forum zapisało się około 5 tys. osób. Patronem medialnym imprezy był „Parkiet".

PPK w centrum uwagi

Podczas imprezy poruszano tematy giełdowe, ale nie tylko. Mowa była także o nieruchomościach, crowdfundingu czy też oszczędzaniu na emeryturę.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.