REKLAMA
REKLAMA

Handel i konsumpcja

Jerzy Mazgaj odzyskuje władzę w VRG

W radzie nadzorczej odzieżowo-jubilerskiej grupy znowu zasiada Jan Pilch. To niejedyne zmiany.

Jerzy Mazgaj, główny akcjonariusz VRG.

Foto: Archiwum, Małgorzata Pstrągowska

Piotr Nowjalis, wieloletni wiceprezes CCC, nie jest już członkiem rady nadzorczej VRG (d. Vistula Group). Był kandydatem PTE Nationale-Nederlanden. Został odwołany nieoczekiwanie w poniedziałek podczas walnego zgromadzenia.

Batalia o nadzór

Tego dnia, przy okazji zatwierdzania sprawozdań za 2019 r., o wzmocnienie swojej pozycji w radzie VRG walczyli Jerzy Mazgaj, przewodniczący rady nadzorczej i główny akcjonariusz VRG, i Jan Pilch, giełdowy inwestor i przedsiębiorca, wcześniej główny akcjonariusz Bytomia. Na potrzeby zgromadzenia zawiązali porozumienie.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA