REKLAMA
REKLAMA

Byki i niedźwiedzie tygodnia

...oraz analiza niedźwiedzi, czyli trzech najsłabszych w tym roku emitentów

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

1. Briju zmierza w kierunku historycznego dna. Patrząc przez pryzmat stóp zwrotu (nie licząc spółek o niskiej płynności, groszowej wycenie i iAlbatros) największym rozczarowaniem tego roku jest na razie producent wyrobów jubilerskich. W ciągu czterech miesięcy akcje straciły 74 proc. W najgorszym momencie cena spadała do 7,51 zł, podczas gdy historyczne minimum znajduje się przy 4,4 zł. Obecnie kurs oscyluje przy 8 zł, a notowania są w układzie horyzontalnej korekty. Patrząc na siłę ostatniego spadku i zmianę nastawienia inwestorów, można oczekiwać, że dołki zostaną pogłębione.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA