Budownictwo

Inpro: Czas na prefabrykaty

Trójmiejski deweloper będzie w większym stopniu wykorzystywać elementy prefabrykowane pochodzące z własnego zakładu, co pozwoli przyspieszyć budowy.
Foto: materiały prasowe

– Produkujemy prefabrykowane stropy, które są powszechnie stosowane przez deweloperów na trójmiejskim rynku, rok temu wprowadziliśmy do oferty ściany, które po montażu nie wymagają już prac wykończeniowych – to daje obniżkę kosztów – mówi Maciej Jęczmyk, prezes InBetu. – W najbliższych latach w inwestycjach deweloperskich Grupy Inpro ta technologia będzie sukcesywnie wprowadzana. Mamy nadzieję, że nasze realizacje będą wizytówką dla innych deweloperów, którzy mogą się przekonać do takiego budowania – dodaje.

W 2019 r. InBet zwiększył moce produkcyjne, stawiając drugą linię.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: kup kwartalną e-prenumeratę, dostaniesz kolejny kwartał gratis!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.