REKLAMA
REKLAMA

Banki

Alior tańszy nawet niż banki obciążone frankami

Pod względem rocznej stopy zwrotu Alior jest najsłabszym bankiem na GPW, ale zdaniem zarządu w jego działalności nie nastąpiło nic, co uzasadniałoby tak dużą skalę przeceny.
Zdaniem Tomasza Biłousa, wiceprezesa Aliora odpowiedzialnego za finanse, sytuacja kapitałowa banku jest dobra i nie ma konieczności emisji akcji.
Lamus

 

Kurs akcji Alior Banku spadł przez rok o 46 proc., do 33,7 zł, czyli najniższego poziomu w historii. Mimo że nie ma hipotek walutowych, Alior pod względem rocznej stopy zwrotu wypada najgorzej spośród wszystkich kredytodawców notowanych na GPW.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA