Reklama

Skup aktywów przyczyni się do nowych rekordów na giełdach

Po udanym grudniu, styczeń przyniósł kolejne rekordy w naszej zabawie. Jeśli wierzyć ekspertom, w lutym najlepiej kupować akcje, sprzedawać euro i liczyć na odbicie cen ropy.
Skup aktywów przyczyni się do nowych rekordów na giełdach

Foto: Bloomberg

Dobra passa uczestników naszego portfela foreksowego wciąż trwa. Po rekordowym pod wieloma względami grudniu styczeń przyniósł jeszcze lepsze rezultaty. Aż czterech brokerów wykazało się 100-procentową trafnością prognoz, a najlepsza stopa zwrotu z pojedynczego portfela wyniosła aż 12,04 proc. (według metodologii stosowanej do grudnia, zakładającej zamiast wyliczania średniej proste sumowanie stóp zwrotu z trzech składników portfela, byłoby to 36,12 proc.).

Na Wschodzie bez zmian

Pozostało jeszcze 96% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama