Temat odżył w branży?przy okazji kampanii obecnego na rynku już od ponad 60 lat Herbapolu (producent herbat ziołowych, owocowych oraz syropów spożywczych). Firma w listopadzie ruszy z dużą, jak na siebie, kampanią, w którą zainwestuje 5 mln zł – cztery razy więcej, niż wynosił dotychczas cały jej reklamowy budżet. Jednym z założonych dla marki celów jest rozszerzenie jej grupy docelowej o młodszych odbiorców. – Herbapol zawsze był i będzie dla ludzi, którzy rozumieją, co jest w życiu najważniejsze. Na ogół taka wiedza przychodzi z wiekiem i doświadczeniem i w związku z tym starsze generacje zawsze były blisko naszej marki. Wierzymy jednak, że odpowiednio komunikując wartości ponadczasowe i ponadpokoleniowe, dotrzemy do większej grupy ludzi młodych, kreując wizerunek naszej marki jako tej, która może o nich przypominać i pomóc je dostrzegać – mówi Tadeusz Czarniecki, dyrektor marketingu Herbapol Lublin.