Rok 2016 dla Vestor DM był...
...I połowa roku była bardzo trudna, ale końcówka okazała się dużo lepsza, niż zakładaliśmy. Na początku zeszłego roku nastroje w całej branży maklerskiej były słabe. Zarówno ryzyko polityczne w Polsce, jak i czynniki zewnętrzne związane m.in. z potencjalnym Brexitem spowodowały, że na rynkach zapanował marazm. Inwestorzy w obliczu wielu znaków zapytania wstrzymywali się z decyzjami. W II połowie roku sytuacja się już poprawiła. Inwestorzy znów wykazywali większą skłonność do działań, uruchomionych zostało wiele transakcji, widać było wzrost obrotów na rynku wtórnym i dzięki temu cały 2016 r. udało nam się zakończyć na niewielkim plusie.