WIG20 najniższej od ponad dwóch godzin
Indeks zszedł na najniższy poziom od ponad dwóch godzin. Czy to ważne wybicie? Z punktu widzenia dzisiejsze sesji być może, choć na alarm jest chyba za wcześnie. Na razie tylko ten fakt odnotujmy. Pamiętajmy jednocześnie, że wydarzeniem będzie dopiero wyznaczenie nowych minimów, choć i tu mowa jest jedynie o skali jednej sesji. Zaczniemy się rynkowi baczniej przyglądać, gdyby ceny spadły poniżej 2300 pkt. U 32-33
Aktualizacja:
09.07.2010 14:54
Publikacja:
09.07.2010 14:54