Technologie

Debiut People Can Fly jeszcze w tym roku

Bogate doświadczenie, duży zespół i zbliżająca się ciekawa premiera – to główne atuty studia. Ale są też czynniki ryzyka.

Sebastian Wojciechowski jest prezesem i znaczącym akcjonariuszem grupy PCF.

Foto: mpr, Tomasz Pikula

W czwartek ruszyły zapisy na akcje spółki PCF oferowane w transzach dla inwestorów indywidualnych i pracowniczej. Będą przyjmowane do 3 grudnia. Do 4 grudnia ma zostać podana cena sprzedaży papierów. Maksymalna to 46 zł (a w transzy pracowniczej 41,4 zł ).

Dywidenda na horyzoncie

Oferta obejmuje ponad 4,1 mln akcji, z czego przeszło 2 mln to walory nowej emisji.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.