REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Starward Industries: Ruszyła oferta publiczna

Branża gier komputerowych ratuje statystyki rynku pierwotnego na warszawskim parkiecie. Właśnie ruszyła oferta publiczna spółki Starward Industries.

Marek Markuszewski, szef Starward Industries.

Foto: materiały prasowe

Zamierza ona zaoferować inwestorom w publicznej emisji nieco ponad 73 tys. akcji serii H, stanowiących 4 proc. w obecnym kapitale zakładowym. Zapisy ruszą 2 grudnia i potrwają do 12 grudnia. Z kolei cenę emisyjną poznamy do 1 grudnia. Będzie się zawierała w przedziale od 40 do 44 zł. Oznacza to, że do spółki trafi brutto od 2,9 do 3,2 mln zł. Oferującym jest Dom Maklerski Navigator.

Spółka chce zadebiutować na NewConnect w drugim kwartale 2020 r. W ofercie znajdują się tylko nowe akcje. Wszystkie pozostałe serie objęte są lock-upem, począwszy od pierwszego notowania na NewConnect lub od daty premiery gry w przypadku akcji pracowniczych.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Tylko teraz: kwartalna e-prenumerata Parkietu aż 30% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA