REKLAMA
REKLAMA

Technologie

CD Projekt coraz chętniej mówi o „Cyberpunku”

Przedsprzedaż nowej gry jest zgodna z oczekiwaniami zarządu. Rynek czeka na premierę.

Prezesem CD Projektu jest Adam Kiciński. Kapitalizacja spółki systematycznie rośnie i zbliża się do rekordowych 26 mld zł.

Foto: Archiwum

Wieści płynące z warszawskiego studia wywindowały w piątek jego wycenę do najwyższych w historii poziomów. Po południu za akcję trzeba było zapłacić prawie 269 zł, co oznaczało ponad 2-proc. zwyżkę. Towarzyszył jej wysoki wolumen obrotu akcjami.

W piątek na rynek trafił szereg informacji dotyczących CD Projektu, które zostały odebrane przez inwestorów pozytywnie. Zarząd poinformował m.in., że przedsprzedaż gry „Cyberpunk 2077" jest zgodna z jego oczekiwaniami. Podobnie jak sprzedaż „Wiedźmina 3" na konsole Nintendo Switch.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA