REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Cyfrowy Polsat jednak nie zaczeka na billing

Choć trwają prace nad nowym systemem informatycznym grupy, zapadła decyzja, że w tym kwartale zmieni ona oferty.

Mirosław Błaszczyk, prezes Cyfrowego Polsatu, zapewnia, że prace informatyczne nie zaburzają działania firmy

Foto: materiały prasowe

Grupa Cyfrowy Polsat przygotowuje się do ruchu, który w wykonaniu giełdowych konkurentów – Orange i Playa – wywołał euforię inwestorów. Jeszcze w tym roku podniesie ceny usług mobilnych. Podwyżka jej się przyda, ponieważ coraz więcej inwestuje w programming.

Nadchodzą podwyżki

– Podjęliśmy decyzję, że do końca tego roku zmienimy oferty – powiedział Maciej Stec, wiceprezes Cyfrowego Polsatu przy okazji prezentacji wyników za III kwartał br. Grupa kontrolowana przez Zygmunta Solorza zdecydowała się tym samym na ten krok niezależnie od tego, czy uda jej się zakończyć wdrożenie nowego systemu billingowego. Jak mówił prezes Mirosław Błaszczyk, prace trwają. – Wszystko idzie w dobrym kierunku i nie wpływa na naszą pracę – zapewniał.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA