Technologie

Live Motion Games coraz bliżej debiutu

Producent symulatorów z grupy PlayWaya przekształca się w spółkę akcyjną. Kolejnym krokiem będzie wejście na NewConnect.
Foto: Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski

Debiut planowany jest na pierwszą połowę przyszłego roku.

-  Zakończyliśmy właśnie proces przekształcania w spółkę akcyjną, który przybliża nas do stania się spółką publiczną. Czekamy już tylko na wpis do KRS – informuje Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games. Dodaje, że spółka jest na etapie zaawansowanych prac  produkcyjnych kilku projektów. - Te, które prezentujemy graczom, cieszą się dużym zainteresowaniem, co widać po silnych wishlistach  - dodaje prezes.

Na szczycie wishlisty platformy Steam znajduje się większość zapowiedzianych tytułów studia, wśród nich są m.in. „Car Trader Simulator"," Builder Simulator", „Buildersof China", „Supermarket Manager" i „Chernobyl Liquidators Simulator". Z kolei  30 kwietnia  w trybie tzw. wczesnego dostępu zadebiutował „Train Station Renovation", pierwszy tytuł z portfolio produkcyjnego studia. Gra rozgrywa się na opuszczonych dworcach kolejowych. Zadaniem gracza jest dokonanie renowacji. Projekt był wzorowany na popularnym tytule „House Flipper", wydanym przez PlayWaya, który jest głównym akcjonariuszem spółki.

–„TSR" zadebiutował na Steamie pod koniec kwietnia i od razu znalazł się w zestawieniu najpopularniejszych premier miesiąca. Pełna wersja gry pojawi się na rynku 1 października. Trwają już pracę nad portem produkcji w wersji na konsole - dodaje prezes Live Motion Games.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.