Technologie

Polyslash: Wkrótce debiut

Spółka Polyslash w najbliższych tygodniach pojawi się na NewConnect. – Jesteśmy już na ostatniej prostej – mówi prezes studia Dawid Ciślak.
Foto: Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski

Debiutowi nie będzie towarzyszyła emisja akcji. Środki na rozwój firma pozyskała z zeszłorocznej emisji akcji realizowanej w ramach kampanii crowdfundingowej oraz ze sprzedaży flagowego tytułu „We. The Revolution". Do tej pory gry spółki trafiały na rynek raz na kilka lat: w 2016 r. zadebiutował „Phantaruk", a w 2019 r. „We. The Revolution".

– Zdecydowaliśmy się zmienić podejście do wydawanych gier, tak aby trafiały na rynek z większą częstotliwością. Zakładamy, że co roku będziemy wydawać przynajmniej jedną grę. Pierwszy jest „Mech Mechanic Simulator", który trafi na rynek jesienią – zapowiada prezes. Spodziewa się dobrych wyników za 2020 r. – Już w I kwartale wypracowaliśmy zysk, a przecież tegoroczna premiera dopiero przed nami – mówi. KMK

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.