REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Play i Cyfrowy Polsat pokażą zwyżki

W drugiej połowie sierpnia dwóch z trzech sektorowych gigantów pokaże wyniki za drugi kwartał br. Prognozami dla operatorów podzieliło się z nami 10 biur maklerskich. Ewentualnej niespodzianki oczekują po Playu.
Foto: Adobestock

Wzrost przychodów i zysków Playa i Grupy Cyfrowy Polsat w porównaniu z tymi przed rokiem założyli analitycy w prognozach dla telekomów na II kwartał br. Jeśli spełnią się najbardziej optymistyczne założenia dla Playa – zarząd być może podniesie prognozę na cały rok. W wypadku Cyfrowego Polsatu trzeba wziąć pod uwagę, że wysyłając klientom zestawienia, nie wszyscy specjaliści uwzględnili jednorazowy negatywny wpływ dodatkowego podatku.

Widoczny optymizm

Pod koniec lipca na łamach „Parkietu" pisaliśmy o tym, które branże i firmy mogą pozytywnie zaskoczyć wynikami, a które raczej rozczarują. Sektorem, po którym zarządzający z instytucji finansowych oczekiwali dobrych wiadomości, są telekomy. Szczegółowych prognoz dla każdej ze spółek wówczas jednak nie podawaliśmy. Zebraliśmy je tutaj.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA