Technologie

Vivid Games. Zarząd: sytuacja spółki jest stabilna

Notowania Vivid Games w środę po południu traciły 6 proc. i oscylowały w okolicach 2,2 zł. Spółka podała szacunkowe dane finansowe za minione miesiące i zadeklarowała, że jej biznes wychodzi na prostą.

Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games

Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński

Skonsolidowane przychody za lipiec wynoszą 2,2 mln zł, a narastająco przekraczają 16 mln zł. Z kolei strata netto za lipiec to 0,2 mln zł, a narastająco wynik jest na plusie i wynosi 1,7 mln zł. Studio podkreśla, że w ujęciu narastającym jest już bliskie realizacji prognoz zakładających w całym 2020 r. przychody na poziomie 19 mln zł.

Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games, zapewnia, że spółka nie ma kłopotów z płynnością.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.