REKLAMA
REKLAMA

Technologie

CI Games królem sesji

Producent gier jest w poniedziałek najmocniej drożejącą spółką na warszawskiej giełdzie. Pomagają mu zapowiedzi, które ukazały się na łamach dzisiejszego „Parkietu”.
Foto: Fotorzepa, Waldemar Kompała

Akcje CI Games przed godz. 13 drożeją o prawie 12 proc. i obecnie za jedną trzeba zapłacić 1,11 zł. Zwyżce towarzyszy wzmożony wolumen. Od rana właściciela zmieniło już ponad 1,5 mln akcji o wartości ponad 1,7 mln zł.

– Prace nad „Sniper: Ghost Warrior Contracts" przebiegają zgodnie z planem. Z pewnością będzie to najbardziej realistyczna gra wśród tytułów snajperskich dostępnych na rynku – podkreślał prezes CI Games. Poinformował też, że w momencie premiery dostępny ma być tryb dla pojedynczego gracza, jak również wieloosobowy. Jeszcze przed targami ma się odbyć premiera pierwszego zwiastuna, którym spółka rozpocznie globalną kampanię gry.

Podczas tegorocznych targów spółka pokaże też nowe projekty. – W specjalnie wydzielonej sekcji United Label nasi goście będą mogli zagrać w dwa projekty, które realizujemy w ramach własnej platformy wydawniczej: „Roki" oraz „Eldest Souls", a także porozmawiać z ich twórcami – zapowiedział na łamach „Parkietu" szef CI Games.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA