Technologie

CD Projekt: W branży huczy od wieści o nowej grze

W czwartek notowania CD Projektu lekko traciły na wartości. Inwestorzy ze spokojem przyjęli informację o tym, jakoby w „Cyberpunku" miała wystąpić jedna z największych gwiazd muzycznego show-biznesu Lady Gaga.

„Cyberpunk” będzie produkcją o większym potencjale niż seria o Wiedźminie – zapowiada spółka.

Foto: materiały prasowe

Informację tę podał francuski portal ActuGaming, powołując się na źródła blisko związane ze studiem. Próbowaliśmy zweryfikować tę informację w spółce.

– Nie komentujemy plotek – odpowiedziała Karolina Gnaś, dyrektor ds. relacji inwestorskich CD Projektu.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.