REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Wielki strach przed powtórką z aukcji LTE

W miniony piątek kwadrans po godzinie 16.00 minął termin na składanie stanowisk w ogłoszonych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej konsultacjach dokumentacji aukcji częstotliwości 3,4–3,8 GHz, czyli pierwszej w Polsce aukcji pasma dla sieci 5G.

Marcin Cichy, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Foto: materiały prasowe

UKE czekał na stanowiska w warszawskiej centrali. Można było je również wysłać e-mailem.

Do zamknięcia tego wydania „Parkietu" podmioty biorące udział w konsultacjach nie odpowiedziały na nasze prośby o udostępnienie przekazanych regulatorowi uwag i postulatów. Tekst ten opieramy więc na nieoficjalnych informacjach uzyskanych w minionym tygodniu z różnych źródeł.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA