Technologie

T-Bull z nową strategią wejdzie na nowe rynki

Wrocławskie studio ograniczy produkcję tytułów na platformy mobilne, a postawi na konsole i pecety.

Zarząd T-Bulla ma ambicje wejść do czołówki producentów gier.

Foto: Archiwum

Game developer przedstawił plan rozwoju na lata 2017–2022. Wynika z niego, że studio, które wyrosło z gier mobilnych i do tej pory koncentrowało się właśnie na tytułach na smartfony i tablety, teraz chce wypłynąć na szersze wody. – Nie porzucamy jednak dotychczasowego modelu – zastrzega w rozmowie z „Parkietem" Damian Fijałkowski, współzałożyciel i członek zarządu T-Bulla.

Multiplayer w tym roku

– Staramy się docierać z naszymi produkcjami do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego też przewidując trendy panujące zarówno na rynku gier mobilnych, jak i tych konsolowych czy pecetowych, wyznaczamy nowe kierunki rozwoju naszego studia – tłumaczy Fijałkowski.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Nowa Prenumerata już w sprzedaży, poznaj pakiet korzyści!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.