Surowce i paliwa

Rusza program Unimot Klub+

Inwestorzy, którzy zdecydują się na trzymanie minimum 100 akcji spółki przez sześć miesięcy, mogą liczyć m.in. na zniżki na panele fotowoltaiczne oraz instalację przydomową i gaz LPG.

Adam Sikorski, prezes Unimotu, chce pozyskać do współpracy przy programie lojalnościowym kolejnych brokerów.

Foto: materiały prasowe

Największy w Polsce niezależny importer paliw ciekłych i gazowych startuje z programem lojalnościowym dla swoich akcjonariuszy, który nazwał Unimot Klub+. Członkiem klubu może zostać każda osoba posiadająca odpowiednią liczbę akcji przez określony czas. W zamian uczestnik programu może otrzymać liczne benefity.

– Poprzez Unimot Klub+ chcemy podziękować naszym lojalnym inwestorom i docenić ich za to, że przez długi czas są naszymi akcjonariuszami. Mam nadzieję, że program zostanie przyjęty pozytywnie, a nasi akcjonariusze chętnie będą do niego dołączać – mówi Adam Sikorski, prezes giełdowej spółki. Zapewnia, że obecnie przedstawione benefity w Unimot Klub+ to podstawa do ich rozwijania w kolejnych miesiącach i latach.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.