Przemysł

Śnieżka już wie, że ten rok będzie udany

Okres pandemii i obostrzeń w przypadku producenta farb i lakierów stał pod znakiem zwiększenia obrotów i znaczącej poprawy wyników.

Prezes Śnieżki Piotr Mikrut oczekuje wyraźnej poprawy wyników finansowych w 2020 r.

Foto: materiały prasowe

– Za nami bardzo dobre I półrocze. Jesteśmy również zadowoleni z tego, co udało nam się osiągnąć w III kwartale. To skłania nas do oceny, że cały 2020 r. wypadnie pozytywnie, zwłaszcza że ostatni kwartał roku nie ma istotnego znaczenia dla naszych wyników – wskazuje Piotr Mikrut, prezes Śnieżki.

Kluczem do osiągnięcia lepszych od oczekiwań rezultatów był wzrost aktywności konsumentów w zakresie remontów. Popyt na produkty do wykańczania wnętrz utrzymywał się na wysokim poziomie.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: kup kwartalną e-prenumeratę, dostaniesz kolejny kwartał gratis!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.