REKLAMA
REKLAMA

Pracownicze plany kapitałowe PPK

PZU ścina opłaty w PPK

Grupa PZU nie będzie w pierwszym roku pobierać opłat za zarządzanie funduszami w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych - informuje PZU.
Foto: Fotorzepa, Piotr Nowak

- Chcemy przekonać Polaków, że opłaca się oszczędzać razem z nami. Dlatego w pierwszym roku zrezygnujemy z opłat za zarządzanie funduszami w ramach PPK - deklaruje prezes PZU Paweł Surówka. Celem Grupy PZU jest ograniczenie do minimum wysiłków pracodawców w zakresie logistyki, działań administracyjnych i innych procesów związanych z wdrażaniem PPK, a także z ich późniejszym prowadzeniem. - Zdajemy sobie sprawę z obowiązków, które czekają pracodawców. Dlatego zaoferujemy im kompleksową pomoc. Oddamy do ich dyspozycji naszych najlepszych fachowców - zapowiada szef Projektu Emerytura Marcin Żółtek, odpowiedzialny w PZU za PPK.

Za zarządzanie PPK i ich prowadzenie będzie odpowiadać TFI PZU, które zarządza aktywami o wartości ponad 20 mld zł. Jest jednocześnie największym na rynku towarzystwem pod względem liczby prowadzonych Pracowniczych Programów Emerytalnych.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA