Oszczędzanie

W skrócie: Nic tylko zakładać konta i na tym zarabiać

Foto: Adobestock

Łatwiej o konto | Bank Pekao wznowił promocję, w której na osobę otwierającą konto czeka do 300 zł. Bank znacząco uprościł warunki do spełnienia – już nie trzeba wykonywać transakcji na sumę kilku tysięcy złotych, ale wystarczą dowolne kwoty. Za otwarcie konta osobistego klient otrzymuje bonus w wysokości 100 zł, a jeśli zamówi również kartę kredytową, otrzyma dodatkowo 200 zł.

Uwaga na telefon! | Oszuści dzwonią i podając się za pracowników banku, informują, że na rachunku dzieje się „coś złego". W związku z tym namawiają do zainstalowania oprogramowania, np. TeamViewer, QuickSupport, AnyDesk. Te aplikacje pozwalają na przejęcie kontroli nad komputerem i telefonem.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.