REKLAMA
REKLAMA

Medycyna i zdrowie

Infoscan: Mały gracz na dużym rynku

Spółka podpisała umowę dystrybucyjną z Kaladaranem, irańskim dystrybutorem sprzętu i rozwiązań medycznych.
Foto: materiały prasowe

Kontrakt został zawarty na 24 miesiące i obejmuje sprzedaż urządzenia MED Recorder i licencji na oprogramowanie do badania spółkom medycznym w Iranie. Dzięki współpracy spółka otrzyma też dostęp do przetargów organizowanych przez irański rząd.

W ramach umowy Kaladaran przeprowadzi rejestrację urządzenia MED Recorder. Będzie się też zajmować dystrybucją produktu i usługi oraz ich promocją.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA