REKLAMA
REKLAMA

Ludzie rynku

Dywidendy z funduszy?

WYWIAD | Marlena Janota z członkiem zarządu Santander TFI rozmawia Andrzej Pałasz
Foto: materiały prasowe

Oferta PPK przedstawiona przez Santander TFI należy do najbardziej konkurencyjnych, jeśli chodzi o opłaty za zarządzanie. Nie obawia się pani, że zbyt niskie opłaty odbiją się na zarządzaniu?

Pamiętajmy, że jest to długoterminowy produkt, więc zwrot z tego biznesu pojawi się w dłuższym horyzoncie. Santander TFI należy do dużej grupy kapitałowej i w ramach grupy możemy zaproponować klientom dodatkowe usługi i produkty, co jest korzystne zarówno z perspektywy klientów, jak i instytucji finansowej.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA