Ludzie rynku

Nieruchomościowy produkt rentierski

WYWIAD | MARCIN PABIJANEK
z prezesem Petram House i Social.Estate rozmawia Adam Roguski
Foto: GG Parkiet

Crowdfundingowa oferta akcji Wisły Kraków okazała się hitem, w dobę spółka zebrała 4 mln zł. Na rynku nieruchomości mamy pierwsze tego rodzaju przedsięwzięcia – np. Mzuri umożliwia inwestorom indywidualnym lokowanie w portfele mieszkań i projekty deweloperskie. Wy chcecie otworzyć dotychczas niedostępny dla osób fizycznych rynek nieruchomości komercyjnych. Jak ma działać Social.Estate?

Social.Estate to operator platformy, na której będziemy umożliwiać inwestorom indywidualnym wejście na rynek nieruchomości komercyjnych, szczególnie handlowych – bo w tym segmencie jako Petram House się specjalizujemy i uważamy, że jest on najatrakcyjniejszy.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.