Komentarze

Notowania
Komentarze
e-Wydanie
Reklama
Reklama
  • Komentarze

Mniej wniosków o nowy kredyt hipoteczny w USA

Liczba wniosków o nowy kredyt hipoteczny zmieniła się o -0,1 proc., a o refinansowanie już istniejącego zadłużenia o 0,5 proc. Ogólna liczba wniosków zmieniła się o 0,3 proc. Średni koszt kredytu 30-letniego wyniósł 4,23 proc., wobec 4,21 proc. tydzień wcześniej.

Aktualizacja: 23.02.2017 22:01 Publikacja: 04.01.2012 13:03

Kamil Jaros

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

Komentarz giełdowy
Fed i RPP obetną stopy?
Komentarze
Fed i RPP obetną stopy?

Mimo dominacji sentymentu zewnętrznego na wycenie złotego w tym tygodniu istotne dla polskiej waluty okazać się...

Dostawy energii w niepewnych czasach: strategia LNG Orlenu redefiniująca bezpieczeństwo energetyczne
Materiał Promocyjny
Dostawy energii w niepewnych czasach: strategia LNG Orlenu redefiniująca bezpieczeństwo energetyczne

W erze globalnych niepokojów i geopolitycznych wstrząsów stabilność dostaw energii staje się filarem suwerenności. Mając na uwadze bezpieczeństwo energetyczne Polski i regionu Europy Środkowo-Wschodniej, Orlen rozwija handel LNG, który umożliwia sprowadzanie paliwa z różnych kierunków świata.

Jan Karczewski, dyrektor ds. klientów strategicznych, Michael/Ström Dom Maklerski
Komentarze
Rada pod presją danych

Inflacja CPI w październiku wyniosła 2,40 proc. Co więcej, w listopadzie osiągnęliśmy cel inflacyjny – i to przy...

Monika Kurtek, główna ekonomistka Banku Pocztowego
Komentarze
Plan pokojowy w centrum uwagi

Ostatni tydzień listopada rozpoczął się na rynkach finansowych w atmosferze wyczekiwania.

Michał Paul, zarządzający alokacją i ryzykiem walutowym, Superfund TFI
Komentarze
Bitcoin w tarapatach

Obecnie spadki wynoszą już 35 proc., więc korekta jest głęboka, natomiast granicą bessy na tym rynku jest zejści...

Mokotów z wyższej półki. Butikowe projekty mieszkaniowe SGI
Materiał Promocyjny
Mokotów z wyższej półki. Butikowe projekty mieszkaniowe SGI

SGI od lat rozwija Dolny Mokotów, zachowując spójność stylu i filozofii projektowania. Na Siekierkach powstają apartamenty, w których liczy się proporcja, światło i jakość materiałów. To architektura, która nie potrzebuje dodatków, by przyciągać uwagę.

Konrad Ogrodowicz, zarządzający funduszami, Superfund TFI
Komentarze
Co dalej z hashrate bitcoina?

Najtrudniejszy moment przypadł na maj 2021 r., kiedy Chiny wprowadziły regulacje wymierzone w kopalnie kryptowalut.

Aleksander Jabłoński analityk, XTB
Komentarze
Ulga na Wall Street, presja na USD

Ponad czterdzieści dni bez budżetu w USA, bez kluczowych danych makro. Przegranym powrotu do normalności jest do...

Krótki zryw popytu na GPW Konsolidacja Orkiestra AI wciąż gra, ale coraz ciszej Na razie ani śladu św. Mikołaja na GPW Nadrabiamy dane Przeciąganie liny na GPW. CCC znów mocno dołuje W poszukiwaniu kierunku Coraz więcej akcji na sprzedaż. Ciężki dzień na GPW
Rusza kolejne ABB w Benefit Systems Krótki zryw popytu na GPW Konsolidacja Adam Glapiński, szef NBP: Dla mnie główna stopa procentowa 4 proc. jest dobra Orkiestra AI wciąż gra, ale coraz ciszej Wniosków o zasiłek dla bezrobotnych w USA najmniej od ponad trzech lat Nie ma bańki AI – twierdzą wielkie firmy z Wall Street 500 zł premii za otwarcie IKE/IKZE w ramach usługi eMakler w mBanku Próba odbicia WIG20 zatrzymana na połowie czarnej świecy ze środy Analitycy: Worldbox i corporate governance ciążą notowaniom CCC Przyspieszają rozliczenia rządów PiS w PZU. Roszczenia wobec byłej prezes Firmy rodzinne na giełdzie trzymają się mocno. Kilka rzeczy zaskakuje Obawy przed bańką AI uderzają w Oracle Jest projekt ustawy o najmie krótkoterminowym. Co przygotowali posłowie? Rekordy w PPK, ale wielu Polaków nęci wypłata przed świętami Insiderzy nie próżnowali w listopadzie Inwestorzy uwięzieni w paragrafach. Przepisy biją w spółki i akcjonariuszy Czy UniCredit namiesza na polskim rynku? „Nie jest skazany na sukces” Stopy procentowe w dół. Rada Polityki Pieniężnej nie zaskoczyła Prezes TGE: Zmiany na rynku energii i gazu – jak to widzi polska giełda? Gospodarka będzie miała łatwiej Rusza kolejna edycja GPW Innovation Day Selena FM będzie skupiać się na rozwoju innowacyjnych produktów Na drodze do uproszczeń
Reklama
Reklama
Narzędzia
Analiza techniczna
Notowania GPW
Fundusze
Komunikaty ESPI/EBI

kontakt

  • O nas
  • Kontakt
  • Napisz do nas

regulamin

  • Polityka Prywatności
  • Regulamin serwisu
  • Informacje o nadawcy
  • Deklaracja dostępności

reklama i prenumerata

  • Reklama
  • Ogłoszenia
  • Prenumerata
  • Archiwum

partnerzy

  • E-kiosk.pl
  • E-gazety.pl
  • Nexto.pl
  • Mała księgowość
  • Kancelarierp.pl
  • Wieści Rolnicze
  • Życie Warszawy
  • mapa strony
  • Kalendarium
  • oferta produktowa
Gremi Media

© Copyright by GREMI MEDIA SA

e-Wydanie
  • Notowania
  • Rynki
  • Komunikaty
  • Parkiet PLUS
  • Parkiet TV
  • Felietony
  • Komentarze
  • Firmy
  • Gospodarka
  • Finanse
  • Po godzinach
  • Analizy rynkowe
  • Inwestycje
  • Eventy
  • Archiwum
  • e-Wydanie
  • Prenumerata
  • Newslettery
parkiet.com
Uzyskaj dostęp do
aktualnego e‑Wydania
Uzyskaj dostęp

Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.

Wypróbuj za darmo

nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas

REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama