Handel i konsumpcja

VRG. Plany na 2022 rok pod hasłem szerszej oferty

Jubilersko-modowa Grupa VRG, właściciel marek Wólczanka, Vistula czy W.Kruk sygnalizuje, że listopad to miesiąc, w którym sklepy stacjonarne mogą być rzadziej odwiedzane przez konsumentów.
Foto: materiały prasowe

W prezentacji dla inwestorów zarząd VRG napisał, że wprawdzie nie ma lockdownu, ale rosnąca liczba zachorowań ogranicza ruch w punktach sprzedaży.

Mimo to w 2021 r. przychody Grupy VRG będą zbliżone do tych z 219 r., czyli przekroczą 1 mld zł. Brakuje do tego celu relatywnie niewiele, bo po trzech kwartałach br. grupa ma 721 mln zł przychodu, o 16 proc. więcej niż w 2020 r.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup e-prenumeratę Parkietu i poznaj pakiet korzyści!
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.