Gra giełdowa

Parkiet Challenge: Wirtualna rywalizacja rozpoczęta!

13 maja w poniedziałek rozpoczął się pierwszy etap Gry Giełdowej Parkiet Challenge. Potrwa on cztery tygodnie, do 7 czerwca, a cały konkurs zwieńczy finał z udziałem najlepszych 18 czerwca w siedzibie GPW w Warszawie.
Foto: parkiet.com

Do rywalizacji przystąpiło dotąd ponad 2 tysiące uczestników. Chętni wciąż mogą dołączyć do konkursu – rejestrację (na stronie gra.parkiet.com) zamkniemy z końcem maja.

Rejestracja trwa na gra.parkiet.com

Od pierwszych godzin uczestnicy bardzo aktywnie handlują na platformie gry – każdy z uczestników dostał na starcie wirtualne 20 tys. zł i ma zadanie pomnożyć tę kwotę. Przez całą sesję zawarto ponad 9 tys. transakcji o wartości przeszło 16,5 mln zł.

Zapraszamy do gry i edukacji na gra.parkiet.com

Uczestnicy mogą w pierwszym etapie obracać akcjami spółek z WIG30. Zlecenia w grze realizowane są w momencie przeprowadzenia ich na rzeczywistym rynku – zatem im płynniejsza spółka, tym szybkiej dochodzi do transakcji. W pierwszych godzinach handlu największą popularnością wśród uczestników cieszyły się CD Projekt, KGHM, JSW, a także Tauron i Kruk.

Graj i wygrywaj cenne nagrody!

Sytuacja na rynku nie sprzyjała jednak uczestnikom. WIG30 kontynuował spadki z poprzedniego tygodnia i pogłębiał lokalny dołek. Wymienione spółki znajdowały się w większości w gronie spadkowiczów, a wyraźne zwyżki dotyczyły tylko dwóch emitentów z WIG30 – Energi i Enei.

W każdym z czterech tygodni pierwszego etapu rywalizacji w Grze Giełdowej Parkiet Challenge będziemy nagradzać po trzech najlepszych uczestników. Za pierwsze miejsce do zgarnięcia jest elektryczna hulajnoga Xiaomi MiJia 365, za drugie – czytnik e-booków Pocketbook Ink Pad 3, a za trzecie – gry „Frostpunk" z pakietem gadżetów od 11 bit studios.

W finale, do którego awansuje 10 uczestników, wszyscy otrzymają nagrody rzeczowe, a najlepsi pieniężne w wysokości 20 tys., 10 tys. i 5 tys. zł.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.