Gra giełdowa

Graj i wygrywaj cenne nagrody!

Na trójkę najlepszych inwestorów w finale na GPW w Warszawie czeka gotówka. Mamy też nagrody rzeczowe dla zwycięzców rankingów tygodniowych.
Foto: parkiet.com

W finale Gry Giełdowej Parkiet Challenge, który odbędzie się 18 czerwca w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych, na zwycięzców czekają trzy główne nagrody pieniężne:

I miejsce 20 000 zł

II miejsce 10 000 zł

III miejsce 5000 zł

Mamy też nagrody rzeczowe dla zwycięzców rankingów tygodniowych oraz wszystkich uczestników finału!

Zainwestuj wirtualne 20 000 zł i wygraj atrakcyjne nagrody. Zarejestruj się na gra.parkiet.com

Wszyscy zarejestrowani uczestnicy Gry Giełdowej Parkiet Challenge otrzymują 14-dniową prenumeratę elektroniczna „Parkietu” (Pakiet Inwestor) dającą dostęp do wszystkich artykułów wydania elektronicznego oraz archiwum „Parkietu”.

Na najlepszych w każdym tygodniu czekają:

I miejsce - Elektryczna hulajnoga Xiaomi MiJia 365

Pojazdy elektryczne to hit ostatnich lat. Zwłaszcza mieszkańcy dużych miast upodobali sobie hulajnogi jako szybki i komfortowy środek transportu.
Elektryczna hulajnoga pozwoli zaoszczędzić cenne minuty podczas poruszania się po mieście, a także dostarczy mnóstwo dobrej zabawy. Po złożeniu można ją wygodnie transportować lub schować. Całkowita waga wynosi zaledwie 12,5 kg. Pojazd od Xiaomi to prosta i piękna konstrukcja, w której każdy szczegół zapewnia komfort i łatwość użytkowania. Hulajnoga może przejechać do 30 km na jednym ładowaniu. Ładowanie do pełna zajmuje ok. 5 godzin. Mi Electric Scooter jest wyposażony w system regeneracji energii, która jest odzyskiwana przy hamowaniu, aby zachować ją na później i wydłużyć czas pracy oraz przejechany dystans. 

II miejsce - Czytnik Pocketbook Ink Pad 3

Czytnik PocketBook InkPad 3 został stworzony specjalnie po to, aby przynosić miłośnikom czytania największy komfort i wspaniałe doznania z lektury.
Wyświetlacz o przekątnej 7,8 cala oraz rozdzielczości 300 DPI sprawia wrażenie obcowania z tradycyjną, drukowaną książką, ale pakiet ponadstandardowych funkcjonalności pozostawia zwykły papier w tyle. Technologia, w której został wykonany ekran czytnika gwarantuje ostre i wyraźne zarysy liter oraz niewypowiedzianą frajdę z wielu godzin czytania.

W PocketBook InkPad 3 możesz samodzielnie wybrać natężenie i barwę światła. Masz możliwość także zdefiniowania nieograniczonej ilości dynamicznych „profili” podświetlenia oraz dobrania parametrów, które najbardziej ci odpowiadają. PocketBook InkPad 3 jest mniejszy od swoich poprzedników i najlżejszy spośród dostępnych obecnie modeli o tej przekątnej ekranu. Zapewnia Luksus czytania w każdych warunkach.

III miejsce - Gra „Frostpunk” z pakietem gadżetów

Kopie pudełkowe gry „Frostpunk” w bogatej, premierowej edycji, tzw. wiktoriańskiej (zawiera m.in. artbook „New London - The Art of Frostpunk”). W zestawie gadżetów znajduje się koszulka, kultowy pin „Frostpunka” oraz pin 11 bit studios.

Zapraszamy do gry i edukacji na gra.parkiet.com

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.