Finał przy bardzo zmiennej sesji

Tym razem nie wystarczyło tylko zająć pozycję i czekać na końcowy dzwonek. Rynek okazał się bardzo kapryśny, a finaliści Parkiet Challenge musieli wykazać się dużą czujnością.

Finał Parkiet Challenge za nami. Mamy nowego mistrza inwestowania

W środę w Sali Notowań GPW odbyła się ostatnia rozgrywka w ramach tegorocznej edycji gry giełdowej „Parkietu”. Poznaliśmy nazwisko zwycięzcy Parkiet Challenge. Tym razem, by myśleć o czołowych miejscach, trzeba było mieć nerwy ze stali.

Finał Parkiet Challenge 2023. Kto będzie mistrzem inwestycji?

Przez cztery tygodnie około 1,2 tys. uczestników próbowało swoich sił w pierwszym etapie naszej gry giełdowej. Dziś czas na finał z udziałem 10 najlepszych, który wyłoni tegorocznego mistrza inwestycji.

Pierwszy etap gry za nami. Coraz bliżej wyłonienia mistrza

Zakończyła się pierwsza część Parkiet Challenge. Cztery tygodnie zmagań wyłoniły dziesiątkę najlepszych uczestników, która teraz zmierzy się w finale. Zadanie było trudne, bo do zakwalifikowania się potrzeba było ponad 20-proc. stóp zwrotu.

I etap rozstrzygnięty. Czas na finał Parkiet Challenge

Już w środę w sali notowań GPW dziesiątka najlepszych uczestników gry giełdowej „Parkietu” zmierzy się w wielkim finale.

Parkiet Challenge. Część uczestników stawia wszystko na jedną kartę

Postawienie wszystkiego na jedną kartę może się okazać skuteczną strategią, co pokazuje gra giełdowa Parkiet Challenge. Jest to jednak broń obosieczna, o czym szczególnie trzeba pamiętać przy realnych inwestycjach.

W Parkiet Challenge emocje idą w górę. Kto awansuje do finału?

Aby zwyciężyć w kolejnym tygodniu gry giełdowej, znów trzeba było osiągnąć dwucyfrową stopę zwrotu. Klaruje się także czołówka I etapu. Finałowa rozgrywka coraz bliżej.

Pepco i JSW przepisem na sukces w trzecim tygodniu Parkiet Challenge

Zakończył się trzeci tydzień gry giełdowej Parkiet Challenge. Najlepszy wynik w tym okresie wypracował „Bubr”, który zarobił 11,61 proc. Cały czas trwa też walka o awans do wielkiego finału.

Gra giełdowa „Parkietu” wkracza w decydującą fazę

W tym tygodniu krajowy rynek akcji porusza się raczej niemrawo, zwłaszcza jeśli porównamy go z dwoma poprzednimi tygodniami. Czołówka Parkiet Challenge w tych warunkach i tak radzi sobie doskonale.

Zwyżki głównych indeksów ułatwiają zmagania w grze

Ubiegły tydzień przyniósł nowy rekord wszech czasów WIG. Z kolei WIG20 i mWIG40 wspięły się na najwyższe poziomy w tym roku. Warto było więc trzymać się trendu, ale o zwycięstwie w drugim tygodniu Parkiet Challenge decydowały ułamki procent.

Drugi tydzień Parkiet Challenge. 10 proc. zysku przepustką do podium

Za nami drugi tydzień zmagań w ramach gry giełdowej "Parkietu". Tym razem zawodnicy musieli postarać się mocniej.

Rywalizacja w Parkiet Challenge się rozkręca

Rynek w krótkim terminie powinien sprzyjać uczestnikom gry giełdowej – twierdzą eksperci. Walka o jak najwyższe stopy zwrotu i nagrody dla najlepszych w Parkiet Challenge zapowiada się pasjonująco.

Parkiet Challenge. Pierwsze nagrody rozdane, rywalizacja trwa nadal

Aby zakończyć pierwszy tydzień walki w Parkiet Challenge na szczycie, trzeba było zarobić w 7,97 proc. O pierwsze miejsce bili się przede wszystkim ci, którzy postawili na akcje PKP Cargo.

Szczegóły zdecydowały o kształcie podium w I tygodniu Parkiet Challenge

Postawienie na akcje PKP Cargo okazało się kluczem do sukcesu podczas I tygodnia gry giełdowej. Największą stopę zwrotu uzyskał gracz „obserwator49”. Zarobił on 7,97 proc. Nadal można dołączyć do rywalizacji przez stronę gra.parkiet.com

Ruszył Parkiet Challenge. Kto będzie najlepszy

W poniedziałek ruszył pierwszy etap gry giełdowej Parkiet Challenge. Potrwa do 15 grudnia. Wielki finał 20 grudnia. Na najlepszych czekają nagrody finansowe oraz rzeczowe.

Ruszyła rejestracja do gry giełdowej Parkiet Challenge. Do wzięcia 30 tys. złotych

Przed nami kolejna edycja gry giełdowej Parkiet Challenge. Na stronie gra.parkiet.com można już rejestrować się do rozgrywki. Start I etapu w poniedziałek 20 listopada.

Grzegorz Zawada, szef BM PKO BP: Skutecznie bronimy naszej pozycji rynkowej

W 2022 r. osiągnęliśmy rekordowe przychody. Naszą siłą jest przede wszystkim dywersyfikacja. Nie czujemy się zagrożeni, jeśli chodzi o konkurencję krajową – mówi Grzegorz Zawada, dyrektor Biura Maklerskiego PKO BP.

Zwycięzca Parkiet Challenge: Warto zacząć od wirtualnej gry giełdowej

Zachęcam do udziału w kolejnych edycjach gry giełdowej „Parkietu”. To sposób na zdobycie doświadczenia – mówi Emil Nowak, zwycięzca tegorocznej edycji Parkiet Challenge.