Sobiesław Kozłowski, Noble Securities: Mikołaj w tym roku rozdał już prezenty

Coraz trudniej jest już znaleźć pozytywne elementy, pod które mógłby grać teraz rynek. Obserwowane ostatnio zwyżki są na kredyt, który trzeba będzie spłacać w 2023 r. – przekonuje Sobiesław Kozłowski, dyrektor w Noble Securities.

Ostra rywalizacja w Parkiet Challenge mimo trudnych warunków

Trzeci tydzień gry giełdowej „Parkietu” przypadł na nieco słabsze zachowanie głównych indeksów niż w pierwszej połowie rywalizacji. Mimo to najlepsi uczestnicy konkursu zdołali wypracować w zaledwie kilka dni po grubo ponad 20 proc. zysku.

Dawid Pachucki, PZU: Za rok inflacja solidnie poniżej 10 proc.

W kontekście perspektyw dla inflacji jest ciągle dobry moment, żeby zastanowić się nad inwestycjami w obligacje – mówi w rozmowie z Andrzejem Stecem w Parkiet TV Dawid Pachucki, główny ekonomista Grupy PZU.

Ostra rywalizacja w Parkiet Challenge mimo trudnych warunków

Trzeci tydzień gry giełdowej „Parkietu” przypadł na nieco słabsze zachowanie głównych indeksów. Mimo to najlepsi uczestnicy zdołali wypracować w kilka dni grubo ponad 20 proc. zysku.

Andrzej Powierża, BM Citi Handlowy: Perspektywy banków pozostają dobre

Przy pozytywnym zbiegu okoliczności, o ile spowolnienie gospodarcze w Polsce będzie łagodne i nie wzrośnie istotnie bezrobocie, wyniki finansowe banków będą się zmniejszać w wolnym tempie – mówi Andrzej Powierża, analityk Biura Maklerskiego Citi Handlowy.

Poprzeczka w Parkiet Challenge idzie cały czas w górę

Ponad 23 proc. trzeba było zarobić, by bić się o zwycięstwo w drugim tygodniu naszej gry giełdowej. Na półmetku rywalizacji najlepszy zawodnik jest z kolei blisko 18 proc. na plusie. Cały czas można dołączyć do konkursu na stronie gra.parkiet.com.

Dwucyfrowe stopy zwrotu w drugim tygodniu Parkiet Challenge

Półmetek rywalizacji Parkiet Challenge. Drugi tydzień przyniósł jeszcze więcej emocji i jeszcze większe stopy zwrotu. Walka trwa i wciąż można do niej dołączyć poprzez stronę gra.parkiet.com.

Marcin Gruba: GlobalConnect potrzebuje czasu

Na przełomie I i II kwartału przyszłego roku liczba zagranicznych spółek w ramach nowego projektu powinna znacząco wzrosnąć. Myślimy też nad rynkami amerykańskimi i funduszami ETF – mówi Marcin Gruba, odpowiedzialny za GlobalConnect na GPW.

Walka w Parkiet Challenge zaczyna nabierać prawdziwych rumieńców

Najlepsi w pierwszym tygodniu rywalizacji wykręcili dwucyfrowe stopy zwrotu i zrobili oni pierwszy mały krok w stronę wielkiego finału. Rywalizacja trwa jednak nadal, a zmienny rynek zapowiada wiele emocji. Do gry wciąż można dołączyć na stronie gra.parkiet.com.

Pierwsze nagrody w Parkiet Challenge przyznane

Zakończył się pierwszy tydzień rywalizacji w grze giełdowej organizowanej przez „Parkiet”. Najlepszy zawodnik zarobił prawie 15 proc. Cały czas można dołączyć do zabawy poprzez stronę gra.parkiet.com

Parkiet Challenge 2022. Rynek sprzyja inwestowaniu

Wystarczyły dwa dni rywalizacji, by najlepsi uczestnicy Parkiet Challenge osiągnęli dwucyfrowe stopy zwrotu. Rywalizacja dopiero się rozkręca i nikt nie stoi na straconej pozycji.

Parkiet Challenge: Zacięta walka już na początku

W poniedziałek rozpoczął się I etap gry giełdowej Parkiet Challenge. Już pierwsza sesja pokazała, że poziom będzie naprawdę wysoki. Cały czas można dołączyć do rywalizacji przez stronę gra.parkiet.com.

Uczestnicy Parkiet Challenge w walce z rozchwianym rynkiem

Rozpoczyna się I etap rywalizacji w naszej wirtualnej grze giełdowej. Można wziąć w niej udział, rejestrując się na stronie gra.parkiet.com. Na najlepszych czeka łącznie 30 tys. zł, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zwycięzców poznamy 19 grudnia.

Zagraj o 30 tys. zł i nagrody. Start Parkiet Challenge coraz bliżej!

Już w poniedziałek 14 listopada rozpocznie się nowa edycja Gry Giełdowej Parkiet Challenge. Na najlepszych czeka 30 tys. zł w gotówce oraz nagrody rzeczowe. Nie zwlekaj, zarejestruj się już teraz i zostań mistrzem inwestycji.

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa czeka

Ruszyła 21. edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowe (SIGG). Rejestracja trwa do 2 listopada.

Parkiet Challenge. Najlepsi z najlepszych udowodnili, że umieją zarabiać na trudnym rynku

Jeden dzień handlu i ponad 320 transakcji na wirtualnym rynku kontraktów terminowych było potrzebnych, by wyłonić tegorocznego mistrza Parkiet Challenge. Został nim Mirosław Bernat.

Finał giełdowych zmagań przyniósł wiele emocji

Do samego końca nie było wiadomo, kto zostanie mistrzem. Zmienność na finiszu wyłoniła jednak czempiona – został nim Mirosław Bernat, którego pozycje dały zarobić 15 proc.

Ostrożny optymizm na przyszły rok

Pytania do.. PIOTRA BOROWSKIEGO, członka zarządu Giełdy Papierów Wartościowych