REKLAMA
REKLAMA

Finanse

Rynek kapitałowy potrzebuje odważnych rozwiązań

Instytut Rynków Kapitałowych i Finansów, którego jednym z założycieli jest Jarosław Grzywiński, przedstawił 10 rekomendacji, które mają pomóc rynkowi.

Jarosław Grzywiński, jeden z założycieli Instytutu Rynków Kapitałowych i Finansów.

Foto: materiały prasowe

Niskie obroty na giełdzie, brak nowych spółek na GPW, nadmierne regulacje... to tylko niektóre bolączki z długiej listy problemów, z którymi boryka się rynek kapitałowy. Eksperci nie mają złudzeń, że dziś potrzebuje on wsparcia. Co konkretnie trzeba zrobić?

Nowy regulator

Swoją listę 10 pomysłów, przedstawił Instytut Rynków Kapitałowych i Finansów, którego jednym z założycieli jest Jarosław Grzywiński, przez pewien okres pełniący obowiązki prezesa GPW.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA