Budownictwo

Echo Investment: Dużo większy portfel mieszkań na wynajem

10 tys., a nie 7,5 tys., mieszkań na wynajem ma liczyć w I fazie platforma Resi4Rent, której Echo Investment jest nadwornym budowniczym i mniejszościowym udziałowcem. Taki zasób ma być gotowy w 2025 r.
Foto: materiały prasowe

Obecny portfel to 571 lokali we Wrocławiu, 219 w Łodzi, 450 w Warszawie. Dwa pierwsze projekty, oddane w IV kwartale ub.r., wynajęły się w pełni w ciągu ośmiu–dziesięciu miesięcy, kolejny w sześć miesięcy, a w przypadku najnowszego – warszawskiego – pozyskanie najemców na 55 proc. mieszkań zajęło zaledwie pięć tygodni.

W budowie jest 1,06 tys. lokali w Gdańsku, Warszawie i Poznaniu. W przygotowaniu są projekty liczące 1,41 tys. mieszkań w Warszawie i Krakowie. W zaawansowanych negocjacjach są projekty na 1,3 tys. lokali.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: kup kwartalną e-prenumeratę, dostaniesz kolejny kwartał gratis!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.