REKLAMA
REKLAMA

Budownictwo

Pekabex: Czas na budownictwo senioralne

Producent prefabrykatów wchodzi w rynkową niszę z dużym potencjałem.

Robert Jędrzejowski, prezes Pekabexu.

Foto: materiały prasowe

Pekabex coraz mocniej rozpycha się jako dostawca prefabrykatów na potrzeby szeroko pojętej mieszkaniówki w Polsce.

Spółka zależna Pekabex Development przeprowadzi inwestycję wspólnie z Origin Investments. Inwestor o kanadyjskich korzeniach chce nad Wisłą rozwijać budownictwo senioralne. Ma już ośrodki rehabilitacyjne w Otwocku i w Krakowie, razem z Pekabexem ma zbudować w Mechelinkach pod Gdynią, nad samą Zatoką Gdańską, kompleks składający się z trzech elementów: hotelu z ośrodkiem rehabilitacyjnym, apartamentów i tzw. serwisowanych mieszkań dla starszych osób (mieszkania z rozbudowanymi usługami dodatkowymi i opieką medyczną).

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA