Budownictwo

Tower Investments: Przeprowadzka jednak z emisją akcji

Walne zgromadzenie firmy specjalizującej się w budowie powierzchni handlowych ma zadecydować o emisji do 300 tys. akcji – to 22 proc. podwyższonego kapitału. Operacja ma związek z przeprowadzką z NewConnect na rynek główny.

Bartosz Kazimierczuk, prezes Tower Investments

Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński

Spółka ma do końca II kwartału złożyć prospekt w Komisji Nadzoru Finansowego, a z debiutem celuje w koniec tego roku.

– Fala ekspansji sieci handlowych ponownie wzbiera. To dla nas wyjątkowa okazja, aby zwielokrotnić skalę naszej działalności – mówi Bartosz Kazimierczuk, prezes i główny akcjonariusz Tower Investments. – Nasi klienci oczekują od nas realizacji jeszcze większej liczby projektów. Powinniśmy więc zabezpieczyć stosowną liczbę nieruchomości. Potrzebujemy dodatkowego kapitału i emisja akcji jest optymalnym rozwiązaniem. Dzięki temu mamy szanse na skokowy wzrost przychodów i zysków także w latach 2018–2020 – podkreśla.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.