Spółka technologiczna specjalizująca się w integracji teleinformatycznej w III kwartale zawarła kontrakty z klientami publicznymi o wartości około 30 mln zł. Wśród nich są m.in. Komenda Główna Policji czy Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
– Nowe kontrakty dla branży publicznej szczególnie nas cieszą. W strategii na lata 2022–2024 postawiliśmy na wzmocnienie działań w informatyzacji właśnie podmiotów publicznych. Mamy 30-letnie doświadczenie związane z tego typu współpracą i najszersze kompetencje techniczne w tej części Europy w zakresie projektowania, implementacji oraz utrzymywania data center, w tym chmur prywatnych. Świadczenie usług w szczególności dla służb mundurowych od ponad dekady należy do naszej ścisłej specjalizacji – wskazuje Marcin Petrykowski, prezes Atende.