Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
– Instytucje finansowe mocno ograniczają ubezpieczenia linii kredytowych i to jest główną przyczyną trudności związanych z finansowaniem – stwierdził prezes NTT System Tadeusz Kurka. – Spółki zagraniczne o zasięgu globalnym mają większe możliwości w pozyskiwaniu finansowania. Zjawisko zagarniania rynku nie jest nowe, jednak w obecnej sytuacji, zwłaszcza wspomnianych trudności związanych z finansowaniem, jest bardziej odczuwalne – podsumował Tomasz Kurka.
Jako główny atut swojej firmy prezes podaje elastyczność i sprawne dostosowanie się do potrzeb rynku. To właśnie dzięki odpowiednio szybkiej odpowiedzi na trendy spółka może konkurować z zagranicznymi dystrybutorami. Ponadto, aby poprawić rentowność, skupia się na sprzedaży produktów marek własnych jak m.in. komputery i akcesoria Hiro.
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Giełdowy producent detektorów i materiałów półprzewodnikowych w 2025 roku wypracował rekordowe ponad 93 mln zł p...
Duży akcjonariusz sprzedał pakiet akcji w ramach przyspieszonej budowy księgi popytu. Wstrzelił się z transakcją...
Po dynamicznych wzrostach z pierwszej dekady stycznia coraz wyraźniej widać, że CRJ dokonało zmiany długotermino...
Globalna moc obliczeniowa przekracza obecnie 15 milionów odpowiedników H100. Wskaźnik ten porównuje wydajność ró...
Na europejskim rynku start-upów doszło do paradoksu: inwestycje w innowacyjne spółki w 2025 r. osiągnęły trzeci...
Akcje producenta gier były dziś najlepszą inwestycją na warszawskiej giełdzie. Podrożały o ponad jedną trzecią....