W ubiegłym roku sprzedaliście 2,33 tys. mieszkań, tracąc pozycję lidera wśród giełdowych deweloperów mieszkaniowych. Czy w tym roku wrócicie na szczyt podium?
Ten i przyszły rok powinny być dla Grupy Robyg bardzo dobre, a co będzie dalej na rynku – trudno prognozować. W I kwartale Robyg miał rekordową sprzedaż, nabywców znalazło 727 lokali, to chyba najlepszy wynik w gronie deweloperów. Myślę, że uzyskanie przez Grupę Robyg sprzedaży na poziomie 2,6–2,8 tys. lokali w tym roku jest realne. W przyszłym roku grupa chciałaby osiągnąć jeszcze więcej. W ostatnim czasie mocno doinwestowany jest bank ziemi w Warszawie i Gdańsku, szykowany jest także pierwszy projekt we Wrocławiu.