Reklama

Jak wygląda sytuacja na wykresach?

Spadkowe formacje na wykresach WIG i WIG20 oraz próba powrotu „misiów" na ścieżkę hossy.
Jak wygląda sytuacja na wykresach?

Foto: Fotorzepa/Grzegorz Psujek

Kiepsko zaczął się ubiegły tydzień na GPW. WIG20 utworzył w poniedziałek lukę spadkową i przebił linię szyi formacji głowy z ramionami (RGR). Indeksy WIG, mWIG40 i sWIG80 kontynuowały natomiast korekty spadkowe. Co ciekawe, rynek całkowicie zignorował decyzję agencji Moody's o nieobniżaniu ratingu Polski. Kluczowy wpływ na nastroje miało połączenie jastrzębich wypowiedzi członków Fedu z równie jastrzębim odbiorem słów Mario Draghiego, który powiedział, że na ostatnim posiedzeniu EBC kwestia rozszerzenia skupu aktywów w ogóle nie była dyskutowana. Segment największych spółek do końca tygodnia nie mógł otrząsnąć się po słabym poniedziałku. Lepiej radziły sobie małe i średnie spółki. Jak prezentuje się obecnie sytuacja na wykresach?

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama