Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Średnia stopa zwrotu z akcji wymienionych sześciu spółek od początku roku wynosi 5 proc. Wynik ten należy uznać za kiepski, biorąc pod uwagę, że szeroki WIG zyskał w tym czasie około 10 proc. O tym, kto spełnił oczekiwania inwestorów, a kto zawiódł, najlepiej świadczą notowania poszczególnych spółek. Licząc od stycznia, na plusie znalazły się walory Mabionu i Selvity. Powody do zadowolenia mają również inwestorzy, którzy we wrześniowej ofercie publicznej kupili akcje Celon Pharmy – od tego czasu podrożały one o około 50 proc. Z kolei rozczarowały inwestorów Biomed-Lublin, Bioton i Pharmena. Jakie cele na przyszły rok mają zarządy tych spółek?
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Rada Polityki Pieniężnej znów obniżyła stopy procentowe. W sumie spadły one już o 175 punktów bazowych. Stopa re...
Co trzeci respondent biorący udział w badaniu BIG InfoMonitor i BIK twierdzi, że Polacy w sferze finansowej nie...
Zła wiadomość jest taka, że przez ostatnich 12 miesięcy zdecydowana większość deweloperów mieszkaniowych obecnyc...
Wzrost sprzedaży detalicznej spowodował osłabienie tempa przyrostu oszczędności – we wrześniu przybyło mniej niż...
Europejska Emerytura, czyli pierwszy polski Ogólnoeuropejski Indywidualny Produkt Emerytalny (OIPE), ruszyła dwa...
Wyniki banków za III kwartał powinny być wciąż znakomite. Ale wcale nie musi to poprawić ich notowań na giełdzie...