Reklama

Broker wciąż rozczarowuje. Akcje X-Trade Brokers szukają dna

Pomysły ograniczenia dźwigni na rynku forex odbijają się w branży czkawką. Cierpią też inwestorzy.
Broker wciąż rozczarowuje. Akcje X-Trade Brokers szukają dna

Foto: parkiet.com

Kto wziął udział w ubiegłym roku w ofercie publicznej X-Trade Brokers, kupił akcje za 11,5 zł (po tyle były sprzedawane w IPO) i trzyma je do dziś, może srogo żałować. Od pewnego czasu walory brokera foreksowego systematycznie tracą. W tym tygodniu płacono za nie już nawet poniżej 5 zł.

Taka wycena sprawiła, że aktywność inwestorów wyraźnie wzrosła. W poniedziałek właściciela zmieniło 3,3 mln walorów XTB, co jest rekordem w blisko półtorarocznej historii obecności firmy na giełdzie.

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama