Reklama

BM ING rośnie liczba rachunków

Trend, jeśli chodzi o liczbę rachunków papierów wartościowych na naszym rynku, od dłuższego czasu jest jednoznaczny. Kont od kilku miesięcy systematycznie ubywa, ale akurat w październiku rynek złapał chwilę oddechu. Według oficjalnych danych Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych w ubiegłym miesiącu przybyło 671 rachunków.

Publikacja: 14.11.2019 05:08

BM ING rośnie liczba rachunków

Foto: Adobestock

W dużej mierze była to zasługa jednej firmy, a konkretnie BM ING Banku Śląskiego. W październiku liczba prowadzonych przez tę instytucję rachunków zwiększyła się o ponad 1,3 tys. Z perspektywy ostatnich miesięcy nie jest to jednak wielkie zaskoczenie. Firma ta systematycznie zwiększa liczbę obsługiwanych kont. Od początku roku przybyło ich ponad 7,2 tys. Broker ten korzysta m.in. z zasobów banku, do którego został włączony w 2016 r.

Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!

Skorzystaj z promocji i czytaj dalej.

Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.

Reklama
Biura maklerskie
Maklerzy przed świętami nie próżnują
Materiał Promocyjny
Inwestycje: Polska między optymizmem a wyzwaniami
Biura maklerskie
XTB udzielił się świąteczny klimat. Broker ruszył z akcją „Podaruj prezent”
Biura maklerskie
Maklerzy nadal na fali. XTB znów poza zasięgiem
Biura maklerskie
500 zł premii za otwarcie IKE/IKZE w ramach usługi eMakler w mBanku
Materiał Promocyjny
Mokotów z wyższej półki. Butikowe projekty mieszkaniowe SGI
Biura maklerskie
Sobiesław Kozłowski, Noble Securities: Wzrosty tak, ale głównie małych spółek
Biura maklerskie
XTB dodaje nowe waluty do eWallet
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama