Technologie

Movie Games: debiut spółki zależnej

Producent i sprzedawca gier zamierza wprowadzić studio Pixel Crow na NewConnect.
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek

W tym celu nabył od Venture Inc. akcje spółki Patent Fund. Jak tłumaczy prezes Movie Games „Parkietowi", Mateusz Wcześniak w ten sposób przyspieszy debiut Pixel Crow.

– Zamierzamy wprowadzić Pixel Crow na NewConnect w ramach odwrotnego przejęcia spółki Patent Fund. Taka forma debiutu jest dla nas o tyle korzystna, że pozwala nam bardzo skrócić czas, w którym Pixel Crow mógłby wejść na giełdę, nawet do kilku miesięcy. Podległe zespoły pracują obecnie nad czterema produkcjami, dwie już zapowiedziano na przyszły rok, wierzymy, że spotkają się z bardzo pozytywnym odbiorem. Inwestorzy, którzy dotychczas zainwestowali w Pixel Crow, będą mogli znacznie szybciej uzyskać płynność swoich środków. Całkowite przeniesienie i zmiana nazwy potrwa około jednego kwartału – zaznacza.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.