Technologie

TTMS: Kapitał potrzebny na przejęcia

Transition Technologies MS czeka na zatwierdzenie prospektu emisyjnego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Potwierdza chęć debiutu na GPW.
Foto: materiały prasowe

Oferta publiczna obejmie do 2,4 mln nowych akcji. Po rejestracji podwyższenia kapitału nowi akcjonariusze będą mieć około 25 proc. wszystkich papierów.

IPO ma być skierowane do inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych, będzie też transza pracownicza. Wartość oferty nie jest jeszcze znana. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży akcji zostaną przeznaczone przede wszystkim na finansowanie akwizycji zagranicznych spółek.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup e-prenumeratę Parkietu i poznaj pakiet korzyści!
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.