REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Nowa produkcja na horyzoncie

Carbon Studio, producent gier i aplikacji w segmencie wirtualnej rzeczywistości, podpisał umowę licencyjną z Games Workshop (brytyjska firma produkująca gry bitewne i gadżety) na stworzenie gry komputerowej. Będzie ona przeznaczona na wszystkie główne platformy VR i osadzona w świecie znanej produkcji „Warhammer: Age of Sigmar".
Foto: Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski

Pracę nad nowym tytułem polskie studio rozpocznie w tym kwartale. Pieniądze pozyskało z przeprowadzonej w maju oferty publicznej o wartości 2,7 mln zł.

– Zdecydowana większość pozyskanych od inwestorów środków zostanie przeznaczona na produkcję wspomnianej gry – wraz z działaniami marketingowymi oraz promocją – potwierdza Aleksander Caban z zarządu Carbon Studio.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Tylko teraz: kwartalna e-prenumerata Parkietu aż 30% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA